Czujesz, że elewacja Twojego domu lub budynku, którym zarządzasz, zasługuje na odświeżenie? Świetnie się składa! MAL-PRO to firma, która oferuje profesjonalne czyszczenie elewacji w Małopolsce. Jeśli szukasz fachowców, którzy zajmą się zewnętrzną powierzchnią ściany Twojego budynku w odpowiedni sposób i w rozsądnej cenie, to zapraszamy do współpracy. Oferujemy dokładne mycie elewacji w Krakowie, Tarnowie, Bochni i innych miejscowościach w regionieUsługa kompleksowego mycie elewacji


Po wstępnych oględzinach elewacji budynku, korzystając z naszej szerokiej wiedzy i wieloletniego doświadczenia, dobieramy odpowiednie środki czyszczące, które zapewniają doskonały efekt, jednocześnie nie uszkadzając powierzchni zewnętrznej domu. Nasze preparaty do mycia elewacji w Krakowie i innych miejscowościach w woj. małopolskim skutecznie usuwają porosty, glony, grzyby i kurz. Dzięki temu oferowane przez nas czyszczenie elewacji jest efektywne i szybkie, a cała usługa nie jest zbyt dużym obciążeniem dla budżetów naszych klientów. Skontaktuj się z nami i zapoznaj się z cennikiem mycia elewacji – np. w Krakowie.

Dzięki zastosowaniu specjalistycznych środków odgrzybiających w procesie czyszczenia dezynfekujemy powierzchnię i eliminujemy niewidoczny dla oka film biologiczny, w którym rozwijają się grzyby i glony. Po zakończonym czyszczeniu nakładamy na elewację impregnat, który chroni twój budynek przed szybkim powrotem zabrudzeń. Skorzystanie z naszej oferty czyszczenia elewacji w Małopolsce to przyszłościowa inwestycja. Dlaczego warto postawić właśnie na nas?


  • Eliminujemy wszelkie zanieczyszczenia
  • Posiadamy wysokiej jakości sprzęt i preparaty usuwające najtrudniejsze plamy
  • Stosujemy przyjazne dla środowiska środki czyszczące
  • Zapewniamy ochronę elewacji przed szybkim ponownym zabrudzeniem
call