Szukasz firmy, która oferuje kompleksowe czyszczenie kostki w Krakowie? Świetnie się składa! MAL-PRO ma w swojej ofercie usługę mycia kostki brukowej w Krakowie, Tarnowie i innych miejscowościach w regionie. Chcesz, by chodnik lub podjazd przed Twoim domem odzyskały dawny wigor? Zaufaj doświadczonej kadrze fachowców z naszej firmy i ciesz się idealnie czystą kostką w atrakcyjnej cenie. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!


Usługa kompleksowego czyszczenia bruku


W ramach usługi czyszczenia kostki brukowej w Krakowie, Bochni, Tarnowie i innych miejscowościach z południowo-wschodniej Polski usuwamy wszelkie zanieczyszczenia zgromadzone na chropowatej powierzchni bruku. Efektem profesjonalnej usługi czyszczenia kostki brukowej jest bruk, który wygląda jak świeżo ułożony. Mamy wiedzę, sprzęt oraz doświadczenie, które pozwala nam uporać się nawet z najgorszym rodzajem zabrudzeń.

Podczas oczyszczania bruku usuwamy zgromadzone przez lata zabrudzenia, które trwale związane są z nieregularną powierzchnią kostki. Wykonujemy to za pomocą specjalistycznych urządzeń czyszczących i skutecznych środków chemicznych. W zależności od rodzaju i stopnia zabrudzeń stosujemy różne substancje, które zapewniają najlepszy efekt wizualny.

Wykorzystywany przez nas specjalny środek przeciwgrzybiczy eliminuje film biologiczny, w którym rozwijają się grzyby, glony i porosty na powierzchni kostki. Chroni on bruk przed szybkim ponownym pojawieniem się niepożądanych zabrudzeń. Nasza usługa czyszczenia kostki w Krakowie i okolicach jest kompleksowa.


  • Eliminujemy wszystkie zanieczyszczenia
  • Posiadamy wysokiej jakości sprzęt i preparaty usuwające najtrudniejsze plamy
  • Stosujemy środki czyszczące przyjazne dla środowiska
  • Ochraniaczemy bruk przed szybkim nawrotem zabrudzeń

Zachęcamy też do sprawdzenia pozostałej części naszej oferty. MAL-PRO świadczy również usługi, takie jak: malowanie elewacji, malowanie natryskowe, profesjonalne malowanie wnętrz czy mycie elewacji.

call